צריכים תיקון מזגנים בפתח תקווה?

התקשרו עכשיו:

שירות תיקון מזגנים בפתח תקווה

בעיות נפוצות הדורשות תיקון מזגנים בפתח תקווה:

  • התקנת מזגני מיני מרכזי
  • הוספת צנרות מזגן
  • תיקון והחלפת שלטים למזגנים
  • תיקון קצר חשמלי במזגנים
  • החלפת מנועים ומאווררים למזגנים
  • תיקון נזילות מים במזגים
  • מסננים חיצוניים מתמלאים אבק המונע זרימת אוויר טובה (דורש ניקוי)
  • טיפול בדליפות גז מזגנים ומילוי גז לכל סוגי המזגנים.

תיקון בעיות נפוצות במזגן בפתח תקווה

תיקון מזגנים על ידי טכנאי מזגנים מוסמך מתחיל בהפעלת המזגן והקשבה לו. חיפוש אחר כשל חשמלי יעשה כאשר המזגן לא נדלק, או שנדלק אך לא עושה דבר. במידה והצליל של המזגן לא תקין לאחר שהודלק, בדרך כלל הדבר יעיד על כשלים במדחס או במאוורר. במידה והמזגן לא מקרר מספיק, סביר להניח שיש נזילת מים, וברוב המקרים הדבר נובע מדליפת גז. לשם כך יבדוק טכנאי המזגנים את לחץ הגז במזגן.

האם כדאי לתקן מזגן ישן או לרכוש חדש?

קיימות תקלות מסוימות במזגנים שלא כדאי לתקן (מבחינת עלות), אם ברשותכם מזגן ישן והמדחס או המנוע שלו נהרסו, עלות התיקון ורכישת החלק היא בין 700 -900 שקלים בערך, מציאת החלקים אינה פשוטה כל כך ובמרבית המקרים זה יהיה חלק חלופי שאינו תואם את החברה או הדגם שברשותכם. לכן זהו זמן מעולה לחשוב האם עדיף כבר להתחדש במזגן חדש. כיום רכישת מזגן 1 כוח סוס כולל התקנה יעלה לכם בין 1,350 – 1,700 שקלים בלבד, זה בהחלט יכול להיות צעד חכם, אתם גם חוסכים כאן את עלות פירוק המזגן הישן והיא מתקזזת במחיר התקנת החדש. לעוד מידע על מזגנים

לקוחות ממליצים על שירות תיקון המזגנים

מאות לקוחות מרוצים ממליצים על תיקוני המזגנים שלנו

הוא היה טוב מאוד. הוא הגיע מהר ,בדק את המזגן במהירות והסביר לי מה הבעיה. הסביר כמה יעלה לי לתקן. המזגן פועל נהדר מאז. המלצתי לחברה עליו וגם היא הייתה מאוד מרוצה ממנו.
לקוחתנו 2
מיכל דפני
5/5
הוא היה מקסים. אדם מאוד מקצועי. הגיע בזמן. אדיב. מאוד יעיל. המחיר היה מאוד סביר. הייתה לו אפשרות לקחת יותר כיוון שהוא הציע אופציה יותר מורכבת אבל אז הוא גילה שלא צריך את האופציה הזאת ואפשר לחסוך את הכסף ולהישאר במצב הקיים ורק לתקן. הוא שידר לא רק מקצועיות אלא גם אמינות.
חוות דעת 1
מיקה קורטיאל
5/5
התקשרתי אליו כי המזגן לא חימם. הוא אמר מראש את מחיר הביקור, הגיע, בדק את המזגן. הוא אדם מאוד נחמד, הוא בא כחוות דעת שנייה, הסביר לי מאוד יפה את הבעיות והביקור עלה לי פחות ממה שבדרך כלל לוקחים.
הדר ג'
4.5/5