מעוניינים בניקוי מזגנים בפתח תקווה?

התקשרו עכשיו:

שירות תיקון ניקיון מזגנים בפתח תקווה

ניקוי מזגנים בפתח תקווה

ניקוי מזגנים בפתח תקווה נעשה במקרים שונים או עקב בעיות הנוצרות. ראשית, יש צורך לנקות את המסננים החיצוניים אשר מתמלאים אבק המונע זרימת אוויר טובה. את הניקוי יבצע הטכנאי מזגנים. ניקוי אחר נעשה לצנרת אשר מצטברת בה אבק, ירוקת, ולעיתים, גופים זרים, עלים יבשים וכדומה המונעים זרימת מים תקינה. טיפול במקרים כאלו הוא על ידי נשיפה לתוך הצינור. במידה וקיים גוף זר גדול יחסית הוא ישלוף אותו בשיטות שונות. ריח רע העולה מהמזגן הוא תוצאה של הצטברות מים על הסוללה הפנימית שבשילוב של מים ואבק הופכים לעובש. טכנאי מזגנים בפתח תקווה יבצע טיפול מתאים במקרה זה, ויגרום למזגן לחזור לתפקוד רגיל.

שירות ניקוי מזגנים בפתח תקווה

פתח תקווה הינה עיר גדולה שניתן לראות בה מבנים משרדים, בתי מגורים חנויות ומבנים נוספים. במרביתם יש מערכות מיזוג אוויר. בימי הקיץ החמים המזגנים פועלים שעות ארוכות, ולעיתים, ברציפות. מזגן הינו מכשיר חשמלי מעולה אבל כמו רבים אחרים יש צורך לתחזק אותו, לנקותו, ולתקנו על ידי טכנאי מזגנים מקצועי.

למה חשוב לנקות את המזגן?

לסובלים מבעיות האסטמה והאלרגיות, בעיקר אצל ילדים, וכן למחזיקים בחיות מחמד, חשוב מאוד לנקות את המזגנים או להחליפם בהתאם להנחיות היצרן או אף קודם לכן במידה ומשהו גורם לכם לחוש שהאוויר אינו נקי ודורש שירות ניקוי מזגנים בפתח תקווה

סימנים מקדימים הדורשים ניקוי מזגנים:

  • מעורר תחושות לא נעימות
  •  התגברות של מחלות
  • בעיות בדרכי הנשימה

 חשוב מאוד לשים לב למצב המזגן, אם הוא "מזיע" אם יש סימנים של נבגי עובש בצמר הבידוד שבפילטר, אם יש סימנים של נזילות מים מתפשטות וטיח מתפורר בנקודות חיבור בין יחידת המזגן בבית למנוע.  

לפעמים הבעיה ניתנת לפתרון בטלפון ללא עלות!

אייקון של מזגן

מי אני?

לחצו בשביל לקרוא עלי

מנסה לחסוך?

עשה זאת בעצמך!

אם יש לך קצת ידע ביכולתך לעשות את זה לבד, צירפתי סרטון המסביר איך לנקות את המזגן

ניקוי מזגן do it yourself
נגן וידאו