מחפשים טכנאי למילוי גז מזגנים בפתח תקווה?

התקשרו עכשיו:

שירות מילוי גז מזגנים בפתח תקווה

סוגי גז מזגנים למילוי בפתח תקווה:

גז מזגנים מסוג 410 – R  – גז מזגנים חדש, ידידותי לסביבה. מכונה בשם "הגז הירוק" אשר אינו מכיל פראון. גז מסוג זה מתאים למזגנים חדשים אשר יוצרו לאחר שנת 2005. מחיר מילוי גז למזגן מושפע מזוג הגז שאתם ממלאים וזאת בשל הדלתא בין הביקוש להיצע בשוק הגז הישן והחדש.

גז מזגנים מסוג R-22  – גז מזגנים ישן ואינו ידידותי לסביבה, מתאים למזגנים אשר יוצרו לפני שנת 2005.

סמכות

איך מזהים בריחת גז?

בעיות נפוצות אם כן קשורות למצב בו המזגן אינו מקרר, כתוצאה מדליפת הגז או מבעיה במדחס, או לחילופין מבעיות שנבעו מחלקי איטום הצנרת שיצריכו הלחמה או איטום נקודתי.  

בעיה בייצור – אם בעבר המערכות יוצרו באופן ידני ולא בדיוק ממוחשב ומכני כנהוג כיום, כל שכן מערכות הבדיקה ובקרת המוצר היו נחותות כחומרי הגלם והמוצרים הסופיים, דבר שהוביל במוצרים פגומים עוד מפס הייצור, אם בתקלות במדחסים עצמם או במערכות המחברות בין חלקיי הצנרת השונות ולכן זה מהווה בעיה בגז המזגנים.

סיבות: בלאי או נזק פיזי – כיום המצב שונה, המזגנים משלבים מערכות מעולם ההי טק ורמות טכנולוגיות משלב הייצור ועד שלב ההרכבה, למנוע מצב בו יתגלה שבר בעקרון הבסיסי האחראי לקירור המזגן,  כך שכמעט בוודאות  במידה והמזגן לא ניזוק בשלב ההתקנה או ההובלה מהמפעל, סיכוי נמוך עד לא קיים שתהיה דליפת גז ממערכת סגורה במזגן חדש או אפילו אחרי שנות האחריות שלו.

איך מטפלים בבריחת גז מזגנים בפתח תקווה?

מדובר אם כן בתקלה בייצור, אך גם כזאת הקשורה בעייפות החומר או בנזק פיזי, כל שכן שמדובר בדגמים מתקדמים ולכן מדובר על קושר דיאגנוסטי אמיתי. בעיית בריחת גז המזגנים תביא איתה אי יכולת לקירור החלל, המנוע יעבוד, המדחס יעבוד, המאווררים יעבדו וגם המניפות, אבל המזגן לא יקרר. הבעיה אינה נפתרת אף פעם בטיפול נקודתי, והמלצתי היא לרדת לשורש הבעיה ולטפל בה כדי למנוע עלויות כפולות ומכופלות בהמשך, בסופו של דבר מדובר בפתרון שכמוהו דחיית הקץ, למעט כמובן דגמים שעבדו שנים רבות ומחלל קטן עד בלתי נראה בצנרת התרחשה בריחת גז מתוך המערכת הסגורה לאורך שנים רבות.

כמה עולה גז מזגנים? מחיר גז מזגנים:

מחיר גז מזגנים מסוג R – 22 – בגלל היותו גז המזהם את הסביבה קיימת מגבלת ייבוא עבור גז מסוג זה. הביקוש לגז הישן והמזיק עדיין גבוהה והחוסר בגז המזגנים הישן בשוק גורם לכך שמחיר הגז גבוה יותר מהגז החדש. מחיר מילוי גז במזגן ישן נע בין 600 – 400 ₪.

מחיר גז מזגנים מסוג R- 410  – למרות היותו חדש וידידותי לסביבה מחיר זול יותר מהגז הישן ונע בין 500 – 300 

למה אתם מחכים?

אני מומחה בבדיקת חוסר גז ומילוי גז 22 וגז 410, למזגנים עילאים, מזגנים מיני מרכזיים ומערכות VRF.